X
Ładowanie...

Tanie loty Porto São Vicente

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Porto São Vicente

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Porto São Vicente

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Porto São Vicente

Przewodnik po lotach Porto São Vicente

Podróż  Porto - Sao Vicente z pupilem na pokładzie

Planujesz lot Porto - Sao Vicente i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Poniżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu pupili.

Obowiązkowa  zgoda  linii lotniczych

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z procedur bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona ilość zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz przeważająca część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na transport psów. Podczas rezerwacji lotu Porto - Sao Vicente trzeba poinformować organizatora lotu o chęci zabrania ze sobą pupila, tak aby organizator lotu naliczył opłatę oraz określił warunki transportu.

Niezbędne formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed podróżą sprawdź, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój pupil spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Niektóre zwierzęta muszą mieć wszczepiony dedykowany mikroczip a jego numer wpisany do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz tchórzofretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data immunizacji nie może być wcześniejsza niż data wprowadzenia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wydany przez specjalistę weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Porto do Sao Vicente

Najczęściej niewielkie psy przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby pupil mógł wstać, kłaść się i ruszać się i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Porto do Sao Vicente

Wszystkie linie lotnicze zezwalają na lot osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Regulamin transportu jest tożsamy, jak w przypadku transportu innych psów.