X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Poznań Amsterdam

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Poznań Amsterdam

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Poznań Amsterdam

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Poznań Amsterdam

Przewodnik po lotach WizzAir Poznań Amsterdam

Jak przeżyć lot Poznań - Amsterdam linią Wizz Air z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy wcale nie musi oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Poznań - Amsterdam linią Wizz Air

Jeśli zaplanujemy przelot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, aby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Poznań - Amsterdam linią Wizz Air oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed wylotem Poznań - Amsterdam linią Wizz Air?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak byśmy na spokojnie mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez stresu zdać wszystkie bagaże, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i bez problemów iść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Większość przewoźników oferujących swoje usługi na danej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Poznań - Amsterdam linią Wizz Air nie mają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszki, ale też jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie posiada prawa do własnego bagażu, czyli całość musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o wsparcie. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Poznań - Amsterdam linią Wizz Air mają odpowiednio przygotowany zespół, który ma za zadanie pomagać podróżnym, a więc także i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim działaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Poznań - Amsterdam linią Wizz Air i staliście się pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje potomstwo nie lubi latania, ale pamiętaj, że nawet najcięższa trasa posiada swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do lotu Poznań - Amsterdam linią Wizz Air z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co jest możliwe, aby podróż minęła spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.