X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Arrecife

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 paź 14 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Arrecife

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Arrecife

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Arrecife

Przewodnik po lotach Poznań Arrecife

Przygotowujemy się do wejścia na pokład – co należy wiedzieć o bagażu podręcznym i innych rzeczach wnoszonych do samolotu

Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Poznań - Lanzarote, czy latamy z regularnym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób spakować bagaż podręczny i jakie rzeczy możemy zabrać ze sobą na pokład. Wbrew pozorom: nie bywa to proste, ponieważ określone linie lotnicze miewają własne regulaminy, w których określają wymiar i ciężar walizki kabinowej, jak też rzeczy, które dodatkowo można wziąć ze sobą. W witrynach www przewoźników z łatwością znajdziemy takie wskazówki, więc możemy spokojnie przygotować się do rejsu Poznań - Lanzarote.

Bagaż podręczny z limitami

Warto postarać się, aby przygotowany przez nas bagaż kabinowy nie przekraczał wyznaczonych wartości, ponieważ w tym przypadku będziemy zmuszeni dopłacić. To wyjątkowo ważne w przypadku, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Poznań - Lanzarote, ponieważ niskobudżetowi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany nakazują sobie dość sporo płacić. Przy pakowaniu walizki należy także pamiętać, co można, a czego nie można wziąć na pokład. Pewne przedmioty, jak chociażby ostre narzędzia kosmetyczne lub duże pojemniki płynów lub środków myjących, nie powinny być przewożone w torbie podręcznej, jednak można je umieścić w bagażu rejestrowanym. Wszystkie substancje płynne oraz półpłynne muszą znaleźć się w buteleczkach 100 ml, a następnie umieszczone w przejrzystej torebce. Maksymalna ilość podobnych buteleczek wynosi dziesięć sztuk.

Kobieca torebka na pokładzie podczas rejsu Poznań - Lanzarote

Pasażerowie wybierający się w pierwszy rejs często zastanawiają się, czy poza typową walizą podręczną mają prawo wziąć do samolotu inne rzeczy: na przykład kobiecą torebkę, futerał z laptopem albo parasol. Tu dużo zależy od przepisów linii lotniczych. Jeśli wybierzemy tanie loty Poznań - Lanzarote, z pewnością będziemy zmuszeni wszystko zmieścić w ramach bagażu kabinowego, a laptopa czy torebkę umieścić w walizie podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy pozwalają na większą swobodę, przez co poza walizką podręczną można wziąć jeszcze laptopa albo neseser, a w niektórych przypadkach także okrycie bądź pelerynę. Wiele tradycyjnych linii lotniczych pozwala też na zabranie wyposażenia dla dziecka, np. spacerówki lub fotelika. Już w chwili planowania podróży warto to sprawdzić. To nie mniej ważne, jak znalezienie taniego biletu czy wybranie lotu Poznań - Lanzarote, który pasuje nam pod względem czasu podróży.