X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Ateny

już od 145 zł
14 kwi 21 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ateny

Bilety lotnicze Polska Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
17 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
14 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
14 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
31 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Ateny

Przewodnik po lotach Poznań Ateny

Które dokumenty powinniśmy wziąć na podróż samolotem Poznań - Ateny

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że zamawiając tanie loty Poznań - Ateny powinniśmy mieć właściwe dokumenty. Jeśli nie weźmiemy ich na lotnisko, to nigdzie nie będziemy mogli lecieć, a z pewnością nie chcemy doprowadzić do takiego zdarzenia. Z tego powodu właśnie tak istotne będzie to, żebyśmy już wcześniej sprawdzili, które papiery będą niezbędne nam i naszym pociechom. Wówczas spokojnie będziemy mogli skorzystać z propozycji na najtańszy przelot .

Przede wszystkim dowód tożsamości

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że najistotniejszy jest dla nas papier, potwierdzający naszą tożsamość. Jeśli tanie loty Poznań - Ateny zamawiamy na terenie UE, to wystarczy, że będziemy mieli dowód tożsamości. Podobny dowód możemy także wyrobić naszym dzieciom, oczywiście pamiętając, aby robić to odpowiednio prędzej. Jeśli wybieramy się za obszar UE, to powinniśmy mieć aktualny paszport. Trzeba sprawdzić, ponieważ niektóre państwa wymagają, żeby okazał się on aktualny także przez 6 miesięcy, od naszego przyjechania z wycieczki. Z tego powodu zanim zamówimy tanie loty Poznań - Ateny musimy dokładnie zobaczyć jego datę. Taki paszport również wystarczy naszemu dziecku.

Czy niezbędna jest wiza na przelot Poznań - Ateny?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu, że do niektórych krajów, potrzebujemy wizy. Dlatego zanim będziemy rezerwować dla siebie odpowiedni przelot Poznań - Ateny, powinniśmy zapoznać się z tą sprawą. Jeśli okaże się, że wiza faktycznie będzie potrzebna, musimy zacząć działania o otrzymanie tej turystycznej. Dopiero wtedy, możemy zarezerwować lot Poznań - Ateny z przeświadczeniem, że faktycznie ma szansę nam się to udać. Jeżeli ten dokument faktycznie jest nam potrzebny, to powinniśmy zapamiętać, aby wyrobić go nie tylko sobie, lecz również dla potomstwa, które ma z nami korzystać z propozycji na tanie loty Poznań - Ateny.

Warto wcześniej się zorientować, jakie dokumenty będą nam niezbędne, abyśmy mieli możliwość lecieć do danego kraju. Wtedy okaże się być większa nadzieja, że cały przelot Poznań - Ateny odbędzie się spokojnie, czyli, że naprawdę sympatycznie będziemy przywoływać w pamięci te wyprawy.