X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Poznań Ateny

już od 278 zł
29 lip 05 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Poznań Ateny

Bilety lotnicze Ryanair Poznań Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
26 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
13 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Poznań Ateny

Przewodnik po lotach Ryanair Poznań Ateny

W którym momencie warto dokupić bagaż rejestrowany na lot Poznań - Ateny linią Ryanair

Nie ma znaczenia, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Wielu ma taki sam problem: wziąć tylko bagaż podręczny, a może także bagaż rejestrowany? Warto się namyślić nad tą kwestią, sprawdzić czy rzeczywiście musimy zabrać tak wiele przedmiotów. Jeden i drugi typ bagażu posiada plusy i minusy, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż będący w luku bagażowym w przypadku tanich low costów będziemy musieli więcej zapłacić. Bagaż rejestrowany polecamy wybrać, gdy podróżujemy na dłużej albo z całą rodziną. Pamiętaj, by bilet lotniczy z wliczonym bagażem rejestrowanym albo dokupić go opcjonalnie już w czasie rezerwacji. Czasem po wydaniu biletu niektóre linie doliczają wyższe opłaty za bagaż.

Na co zwracać uwagę podczas lotu Poznań - Ateny linią Ryanair?

Głównie musimy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam rzeczywiście potrzebny. Jeżeli wybieramy się w niezbyt długą podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dalszy wyjazd, jadąc z rodziną, lub planując przewozić przedmioty, których nie można zabrać na pokład, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Poznań - Ateny linią Ryanair mają szansę być naprawdę tanie, jednak trzeba się dowiedzieć, ile bagażu potrzebujemy oraz czy linie narzucają ekstra opłaty.

Bagaż w poszczególnych liniach lotniczych

Udając się w podróż musimy szukać tej najlepszej propozycji pod względem ceny i wygody. Dlatego warto spojrzeć na listę przewoźników na konkretnej trasie:

U poszczególnych przewoźników wielkość oraz waga bagażu rejestrowanego różnią się między sobą. Dlatego podczas wyboru lotu Poznań - Ateny linią Ryanair miej to na uwadze. Jeśli nie nie musisz brać zbyt dużo bagażu, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wcale nie jest taki mały.

Co jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Poznań - Ateny linią Ryanair?

Pakując bagaż rejestrowany, powinniśmy wiedzieć, że nie jest to właściwe miejsce do przewożenia wartościowych rzeczy, takich jak: dokumenty, gotówka czy laptop. Niestety, taki bagaż może się zniszczyć w czasie przelotu, lub co gorsza zagubić, dlatego warto go ubezpieczyć. Warto tutaj wiedzieć, że rezerwując tanie loty Poznań - Ateny linią Ryanair i planując wziąć ze sobą kolejny bagaż, dobrze zrobimy jeśli zgłosimy go już przy kupowaniu biletu.

Warto wyszukiwać przeloty, na których mamy zagwarantowaną krótką trasę pozbawioną przesiadek, gdyż wtedy będzie mniejsza szansa, że bagaż się zgubi. Ale także plusem wykupienia takiego bagażu jest to, że możemy wziąć więcej przedmiotów, i mamy wolne ręce w czasie przesiadki, co również sprzyja większemu komfortowi podczas podróży.