gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Bacau

już od 315 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
07 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 paź (śro)
WizzAir
Londyn
09 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 paź (śro)
WizzAir
Warszawa
26 gru (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
04 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
06 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 paź (śro)
WizzAir
Londyn
08 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 paź (śro)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Bacau

Przewodnik po lotach Poznań Bacau

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Poznań - Bacau czy regularne linie lotnicze, to nie ma większego znaczenia. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadanym przez nas bagażem może coś się wydarzyć. Ale jednak nie trzeba obawiać się straty wszystkich rzeczy. W końcu tradycyjna polisa turystyczna obejmuje także bagaż. Sprawdź, jak to dokładnie wygląda.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Skład polisy turystycznej związany z bagażem może być różny. Wszystko dotyczy towarzystwa ubezpieczeniowego. Niewielka część obejmuje polisą tylko torby nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Inne też na przykład zabierane zwykłe rzeczy pamiątki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować także rzeczy innego rodzaju, które przewozi się w samolocie. Znaczy to też, że wózek inwalidzki czy wózek dziecięcy również jest nim objęty.

Zasady działania ubezpieczenia bagażu

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż dotyczy kilku sytuacji. Najpierw wtedy, jeżeli ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. W tej sytuacji również możesz wywalczyć pieniądze od tradycyjnych linii lotniczych albo tanich lotów Poznań - Bacau – to firma przewozowa odpowiada za jakość przesłanych przez ciebie walizek. Wypłacone odszkodowanie to będą zwyczajnie dodatkowe środki. Ich wysokość bywa związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa funkcjonuje też w chwili, gdy bagaż będzie opóźniony lub zwyczajnie zaginie na lotnisku. Jeśli nie zostanie odnaleziony, zostaną ci zwrócone środki za utracone rzeczy. Wysokość wypłaconego świadczenia również zależy od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Poznań - Bacau, mają obowiązek wypłacić ci środki, wydane na kupienie rzeczy zastępczych, które ułatwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Poznań - Bacau