X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Barcelona

już od

30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Barcelona

Bilety lotnicze Poznań Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Barcelona

Przewodnik po lotach Poznań Barcelona

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Poznań - Barcelona

Niemowlaki poniżej 2 roku życia podróżują na dwa różne sposoby – w specjalnym foteliku lub przypięte do kolan opiekuna. Druga możliwość jest o wiele tańsza, zatem jest wybierana przez rodziców, którzy zapominają, że w tym wypadku w tanich lotach Poznań - Barcelona nie będzie możliwości wzięcia dodatkowego bagażu dla dziecka.

Podróżowanie z niemowlakiem

Wzięcie niemowlaka w podróż na jednym miejscu to bardzo tanie rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia bywa wtedy prawie 70% tańszy. Musisz jednak mieć świadomość, że jeżeli nie zapłacisz za drugie siedzenie, będziesz musiał ograniczyć się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Poznań - Barcelona kupujesz dla malucha siedzenie, jednakże trzeba je przwozić tam jedynie w odpowiednim foteliku samochodowym, który ma atest do stosowania też w samolocie. Dziecko w ten sposób także otrzyma swój bagaż, a jednocześnie będzie o wiele bardziej komfortowo, szczególnie w czasie długiego rejsu. Warto wiedzieć, że duża część tanich lotów umożliwia darmowe przewiezienie wózka dziecięcego z innymi bagażami.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

Kiedy jedziesz w podróż z niemowlakiem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Co prawda nadal powinien mieć idealny kształt i wagę, jednak masz możliwość spakować się w inny sposób.

Na pokład samolotu możesz wnieść przykładowo więcej wody, niż inni pasażerowie. Możesz też wziąć ze sobą gotowe jedzenie dla dziecka, które będzie podgrzane w mikrofalówce podczas podróży przez personel pokładowy. Musisz jednakże pamiętać, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i poddane kontroli podczas odprawy.

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Poznań - Barcelona