X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Poznań Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Barcelona

Przewodnik po lotach Poznań Barcelona

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Poznań - Barcelona

Niemowlaki poniżej 2 roku życia podróżują na dwa różne sposoby – w specjalnym foteliku lub przypięte do kolan opiekuna. Druga możliwość jest o wiele tańsza, zatem jest wybierana przez rodziców, którzy zapominają, że w tym wypadku w tanich lotach Poznań - Barcelona nie będzie możliwości wzięcia dodatkowego bagażu dla dziecka.

Podróżowanie z niemowlakiem

Wzięcie niemowlaka w podróż na jednym miejscu to bardzo tanie rozwiązanie. Bilet dla niemowlęcia bywa wtedy prawie 70% tańszy. Musisz jednak mieć świadomość, że jeżeli nie zapłacisz za drugie siedzenie, będziesz musiał ograniczyć się do tylko jednego bagażu podręcznego.

W tanich lotach Poznań - Barcelona kupujesz dla malucha siedzenie, jednakże trzeba je przwozić tam jedynie w odpowiednim foteliku samochodowym, który ma atest do stosowania też w samolocie. Dziecko w ten sposób także otrzyma swój bagaż, a jednocześnie będzie o wiele bardziej komfortowo, szczególnie w czasie długiego rejsu. Warto wiedzieć, że duża część tanich lotów umożliwia darmowe przewiezienie wózka dziecięcego z innymi bagażami.

Jak spakować bagaż podręczny dla malucha

Kiedy jedziesz w podróż z niemowlakiem, twój bagaż podręczny podlega innym regułom. Co prawda nadal powinien mieć idealny kształt i wagę, jednak masz możliwość spakować się w inny sposób.

Na pokład samolotu możesz wnieść przykładowo więcej wody, niż inni pasażerowie. Możesz też wziąć ze sobą gotowe jedzenie dla dziecka, które będzie podgrzane w mikrofalówce podczas podróży przez personel pokładowy. Musisz jednakże pamiętać, że wszelkie kolejne płyny muszą zostać zgłoszone i poddane kontroli podczas odprawy.

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Poznań - Barcelona