X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Bornholm

już od 43 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
20 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
08 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Bornholm

Przewodnik po lotach Poznań Bornholm

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Poznań -Bornholm i chcesz upewnić się, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają podróżni. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy obsługa może nie wpuścić turysty na pokład?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wyjazdem należy zweryfikować unijne regulacje, które określają najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych destynacji. Przed Tobą lot Poznań -Bornholm, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada mówi o tym obsługa może wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą przestrzegać wytycznych personelu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z zawartością walizek. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak igły, ostrza, materiały łatwopalne.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać ochotników do opuszczenia samolotu i traktować turystów z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Poznań -Bornholm wykup odpowiednią polisę turystyczną.