X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Brasov

już od 83 zł
17 sie 24 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 sie (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
14 sie (pią)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 sie (wto)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
17 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 sie (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Timisoara
17 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 sie (pon)
Blue Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Brasov

Przewodnik po lotach Poznań Brasov

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Poznań - Brasov- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Poznań - Brasov, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości miejsc w trakcie całego wyjazdu? Jeśli masz kolejne środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Poznań - Brasov. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub przed podróżą przez Internet przy pomocy naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymagania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed podróżą Poznań - Brasov wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Podczas odbierania auta sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie wypożyczalnie informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.