X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Bregenz

już od 80 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Austria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Austria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Bregenz

Przewodnik po lotach Poznań Bregenz

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Poznań - Bregenz

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz podróż samemu, potrzebujesz odpowiedniej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Poznań - Bregenz, nie wahaj się zapłacić trochę pieniędzy na polisę. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego może okazać się naprawdę istotne.

Standardowe ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najważniejsze okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Obojętnie, czy wybierasz tanie loty Poznań - Bregenz, czy korzystasz ze standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne wlicza zarówno rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa najczęściej odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – ale przewożąc droższe rzeczy, należy uzupełniająco je ubezpieczyć. A także gwarantuje ci rejs powrotny do kraju w wypadku zachorowania i zwróci ci pieniądze wydane na wizytę u lekarza za granicą, lub w razie, gdy padniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zniknie i będziesz musiał szukać go, masz pewne wypłacenie pieniędzy.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia lotu. Są niezwykle zadowalające, jeżeli masz przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Poznań - Bregenz znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka suma.