X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Poznań Brema

już od 8195 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Poznań Brema

Bilety lotnicze LOT Poznań Brema

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
02 kwi (wto)
LOT
Brema
09 kwi (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Poznań Brema

Przewodnik po lotach LOT Poznań Brema

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Poznań - Brema linią LOT Polish Airlines może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z formalnościami, które należy przejść na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz lot Poznań - Brema linią LOT Polish Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed wylotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca oraz godzina.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi np. o zegarek, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach w grę wchodzi kontrola osobista.

Wejście do samolotu

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może nareszcie udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego turystów na pokład. Warto także zauważyć, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Poznań - Brema umożliwia dokonanie odprawy online, co bardzo upraszcza cały proces.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Turku Ostrawa

Tanie loty Kastoria Ikast

Tanie loty Ohrid Graz

Tanie loty Kemi Sigonella

Tanie loty Zurych Zofingen

Tanie loty Perugia Arbon

Tanie loty Esbjerg Kalymnos Island

Tanie loty Dakar Pau

Tanie loty Neapol Bantry

Tanie loty Aeromexico Los Mochis