X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Brig

już od 116 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
14 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
25 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Brig

Przewodnik po lotach Poznań Brig

Jakie urządzenia mogę wziąć na pokład samolotu czyli przygotowujemy się do lotu Poznań - Bryg

Dzisiejszy świat zdominowały nowoczesne technologie, a nam coraz ciężej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam przyrządy elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Nie inaczej jest podczas podróży samolotem. Przygotowując się do podróży Poznań - Bryg, na pewno zechcemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik lub laptop. Czy możemy je włączyć w czasie lotu Poznań - Bryg?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Poznań - Bryg, powinniśmy właściwie przygotować bagaż podręczny, szczególnie w przypadku, gdy nie zamierzamy dopłacać za bagaż rejestrowany. Smartfon, ipad, czytnik bądź laptop – takie urządzenia możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu. Warto przewozić je właśnie w torbie podręcznej, ponieważ dzięki temu będziemy mieli je blisko i możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Do tego musimy pamiętać, żeby poddać je kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Których urządzeń można używać podczas lotu Poznań - Bryg?

To naturalne, że w trakcie przelotu chce się używać posiadanych urządzeń elektronicznych, jednak zawsze trzeba pamiętać o obowiązujących przepisach. Nie można używać żadnych urządzeń elektronicznych w czasie startu i lądowania samolotu. To nie ma znaczenia, czy wybiera się tanie loty Poznań - Bryg, czy rejsy z tradycyjnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na komunikat o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Za każdym razem należy korzystać ze sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się z wytycznymi linii lotniczych, gdyż w regulaminach poszczególnych linii zapisy dotyczące korzystania z urządzeń tego typu mogą się różnić. Przykładowo zakazane jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu czy umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeżeli chcemy uprzyjemnić sobie lot Poznań - Bryg seansem na smartfonie lub muzyką, pomyślmy o komforcie pozostałych pasażerów wybierających tanie loty Poznań - Bryg. Skorzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o właściwy wybór obrazów i nie przeszkadzajmy innym podróżnym w odpoczynku oraz podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do walizki podręcznej i trzeba umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie podróżne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zaginięcia, kradzieży lub uszkodzenia bagażu i dzięki temu lot Poznań - Bryg przebiegnie nam bez stresu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Castellón De La Plana Tivat

Tanie loty Castellón De La Plana Sibiu

Tanie loty San Sebastian De La Gomera Zurs

Tanie loty Timisoara Mikkeli

Tanie loty Braganca Örebro

Tanie loty Dublin Tyrgowiszte

Tanie loty Linkoping Kuopio

Tanie loty Barcelona Ningbo

Tanie loty Kopenhaga Cranbrook

Tanie loty Katowice Isla Grande Apt