Bilety lotnicze Bruksela
ceny od 446 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Poznań Bruksela


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

445.89 PLN x Dorośli = PLN
445.89 PLN x Dzieci = PLN
445.89 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
446
Wylot Piątek 15-04-2016 Szczegóły    

LOT
05:50 Poznań
09:25 Bruksela
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 35m

LOT
08:55 Poznań
18:40 Bruksela
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 9h 45m

LOT
15:00 Poznań
18:40 Bruksela
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m
Powrót Niedziela 17-04-2016 Szczegóły    

LOT
10:05 Bruksela
20:25 Poznań
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 10h 20m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

445.89 PLN x Dorośli = PLN
445.89 PLN x Dzieci = PLN
445.89 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
446
Wylot Piątek 06-11-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Poznań
09:30 Bruksela
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m
Powrót Niedziela 15-11-2015 Szczegóły    

LOT
10:15 Bruksela
20:35 Poznań
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 10h 20m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

446 PLN x Dorośli = PLN
446 PLN x Dzieci = PLN
446 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
446
Wylot Sobota 16-01-2016 Szczegóły    

LOT
05:50 Poznań
09:30 Bruksela
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h 40m
Powrót Piątek 29-01-2016 Szczegóły    

LOT
10:15 Bruksela
20:35 Poznań
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 10h 20m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Poznań Bruksela

Najtańsze połączenia Poznań-Bruksel - sprawdź ofertę najtańszych biletów lotniczych na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Poznania do Brukseli możesz rozpocząć od zbadania tanich lotów w stronę do Brukseli. Zrób zestawienie taniego latania wszystkich istniejących linii a potem rezerwuj najlepszy przelot Poznań-Bruksel.

Podróż w jedną stronę zajmie najkrócej 3h 30min. Ważąc różne oferty linii lotniczych do Brukseli wskazane jest roztrzygnąć między dwoma czynnikami: taryfę i długość lotu. Bilety lotnicze Polska-Belgia możesz nabywać w cenach od 848 zł. Rezerwuj tanie loty na FRU.PL!

Tanie latanie z Poznania do Brukseli oferują operatorzy lotów:

Wyszukuj loty wcześniej - nawet 2 miesiące - i wybierz tani przelot lotniczy z Poznania do Brukseli. Tak by zaklepać sobie okazyjne przeloty Poznań-Bruksel wypróbuj możliwości wyszukiwarki połączeń lotniczych FRU.PL! Wybierz z listy miejsce wylotu i powrotu , wprowadź w kalendarzu Twoje daty podróży potem kliknij "SZUKAJ". Zobacz oferty znalezionych przelotów i stwórz zamówienie najtańszych biletów lotniczych do Brukseli.

Możesz również prześledzić fajne promocje na tanie loty z Poznania albo też najtańsze połączenia do Brukseli z Polski. Często można znaleźć tam oferty biletów linii dające atrakcyjne ceny taniego latania dla podróżujących w te miejsca.

Z Poznania proponujemy podróżować także do:

Do Brukseli wylecisz też z:

Serwis FRU.PL ma w asortymencie usług także ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Belgia . Polecamy jeszcze weekendowe wyjazdy w których jest szansa zarezerwować nie jedynie bilet na samolot , ale też pobyt w hotelu. Rezerwując razem oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Poznań Bruksela

z Poznań (06 Lis-15 Lis) 446 zł
z Poznań (15 Kwi-17 Kwi) 446 zł
z Poznań (16 Sty-29 Sty) 446 zł
z Poznań (05 Gru-06 Gru) 447 zł
z Poznań (05 Gru-06 Gru) 855 zł
z Poznań (09 Sie-25 Sie) 866 zł

Hotele - Bruksela

Hotele - Bruksela Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.