X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Poznań Colombo

już od 2027 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Colombo

Bilety lotnicze Polska Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sty (pon)
Swiss
Colombo
29 sty (śro)
Swiss
Warszawa
13 sty (pon)
Swiss
Colombo
31 sty (pią)
Swiss
Warszawa
14 sty (wto)
Swiss
Colombo
29 sty (śro)
Swiss
Warszawa
14 sty (wto)
Swiss
Colombo
31 sty (pią)
Swiss
Warszawa
20 sty (pon)
Swiss
Colombo
09 lut (nie)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Poznań Colombo

Przewodnik po lotach LOT Poznań Colombo

Jak zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Poznań - Colombo linią LOT Polish Airlines?

Nie jest istotne czy udajemy się w daleką czy bliską podróż. Jeżeli lecimy samolotem, to interesuje nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż powinien mieć określone wymiary i wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co powinniśmy spojrzeć?

Lecąc z Poznań do Colombo należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze i wszelkie wartościowe rzeczy, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Poznań - Colombo linią LOT Polish Airlines oferują nam możliwość wzięcia na pokład tylko jednej torby, przez to trzeba zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem kupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko poszło prędko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Poznań - Colombo linią LOT Polish Airlines

Jeśli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo kurtkę włożyć na siebie. Nawet tanie loty Poznań - Colombo linią LOT Polish Airlines nie posiadają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia ma własną politykę bagażową

Organizując lot samolotem, musimy pamiętać, że każda linia posiada swoją politykę bagażową. Przez to trzeba sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Poznań - Colombo linią LOT Polish Airlines, posiadają dosyć wysokie kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie ma posiadać wymiary oraz wagę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Santoryn Chaves

Tanie loty Arosa Lozanna

Tanie loty Hagfors Sarmellek

Tanie loty Neapol Berno

Tanie loty Płowdiw Halmstad

Tanie loty Targu Mures Mora

Tanie loty Villars-Sur-Ollon Kithira

Tanie loty Presov Joroinen

Tanie loty Nippon Airways wylot z: Wakkanai

Tanie loty QATAR AIRWAYS Johannesburg Berlin