X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Poznań Colombo

już od 3122 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Poznań Colombo

Bilety lotnicze Lufthansa Poznań Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
06 wrz (pią)
Lufthansa
Colombo
20 wrz (pią)
Air India
Poznań
09 wrz (pon)
Lufthansa
Colombo
20 wrz (pią)
Air India
Poznań
08 wrz (nie)
Lufthansa
Colombo
19 wrz (czw)
Air India
Poznań
08 wrz (nie)
Lufthansa
Colombo
23 wrz (pon)
Air India
Poznań
05 wrz (czw)
Lufthansa
Colombo
20 wrz (pią)
Air India
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Poznań Colombo

Przewodnik po lotach Lufthansa Poznań Colombo

Co z ludźmi kalekimi podczas lotu?

Warto pamiętać, iż ludzie kalecy nie muszą calutki dzień siedzieć w mieszkaniu. Wielu przewoźników oferuje specjalnie przystosowane maszyny, na pokładzie których są przestrzenie przygotowane do ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przystosowane toalety. Również tanie loty Poznań - Colombo linią Lufthansa mają we własnej propozycji ofertę dla takich ludzi, to znaczy, że swobodnie mogą podziwiać świat.

Co trzeba wiedzieć podczas lotu Poznań - Colombo linią Lufthansa

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Poznań - Colombo linią Lufthansa, to musi pamiętać, aby wypełnić właściwy dokument. Wówczas przewoźnik będzie wiedział, że taka osoba pragnie polecieć oraz będzie ona miała zajęte miejsce. Czasami ilość odpowiednich przestrzeni na pokładzie może być sztywno ustalona, zatem warto powiadomić o swojej obecności na trasie Poznań - Colombo linią Lufthansa

.

Ile polecimy?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą zabrać na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu i potrzebnych zaświadczeniach, lecz jest to możliwe. Jeżeli także znajdzie się właściwy przelot to taka wyprawa okaże się miło zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem tego psa nawet wtenczas, gdy zarezerwujemy tanie loty Poznań - Colombo linią Lufthansa

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy tani lot, wiemy że pokład jest przystosowany do ludzi niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, czy pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy jedynie do wejścia, potem obsługa samolotu Poznań - Colombo linią Lufthansa pomoże nam się przesiąść na węższy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz będzie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, ponownie będą musieli nam pomóc, abyśmy przesiedli się na swój wózek.

Warto zobaczyć jakich formalności trzeba dopilnować, żebyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na lot Poznań - Colombo linią Lufthansa. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przygotować do opieki nad nami i zagwarantowania wszystkiego co niezbędne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie tym zajmować.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Saas-Fee Sparta

Tanie loty Ivalo Frederikshavn

Tanie loty Lelystad Koping

Tanie loty Joroinen Bourgas

Tanie loty Beja Nykobing Mors

Tanie loty Mikkeli Braga

Tanie loty Reykjavik Mykonos

Tanie loty Calm Air International Iqaluit

Tanie loty Cagliari Dallas