gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Poznań Cuzco

już od 5212 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Cuzco

Bilety lotnicze Polska Cuzco

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 kwi (pon)
KLM
Cuzco
05 maj (nie)
Lan Airlines
Warszawa
16 kwi (wto)
KLM
Cuzco
06 maj (pon)
Lan Airlines
Warszawa
16 kwi (wto)
KLM
Cuzco
07 maj (wto)
Lan Airlines
Warszawa
17 kwi (śro)
KLM
Cuzco
06 maj (pon)
Lan Airlines
Warszawa
17 kwi (śro)
KLM
Cuzco
07 maj (wto)
Lan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Poznań Cuzco

Przewodnik po lotach Lufthansa Poznań Cuzco

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Poznań - Cusco linią Lufthansa to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale także z formalnościami, które trzeba przejść na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Karta pokładowa

Przed Tobą wyjazd Poznań - Cusco linią Lufthansa? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer lotu czy godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi głównie o zegarek, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który kieruje do tzw. rękawa lub busu przewożącego podróżnych na pokład. Warto także dodać, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. na trasie Poznań - Cusco pozwala przejść odprawę przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.