X
Ładowanie...

Tanie loty Emirates Poznań Dhaka

już od 3432 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dhaka

Bilety lotnicze Polska Dhaka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 maj (czw)
Jet Airways
Dhaka
13 cze (czw)
Jet Airways
Warszawa
31 maj (pią)
Jet Airways
Dhaka
13 cze (czw)
Jet Airways
Warszawa
27 lut (śro)
Lufthansa
Dhaka
09 mar (sob)
Lufthansa
Warszawa
27 lut (śro)
Lufthansa
Dhaka
10 mar (nie)
Lufthansa
Warszawa
28 lut (czw)
Lufthansa
Dhaka
09 mar (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Emirates Poznań Dhaka

Przewodnik po lotach Emirates Poznań Dhaka

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Poznań - Dhaka linią Emirates Airline może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Jak nadać bagaż główny

Przed Tobą podróż Poznań - Dhaka linią Emirates Airline? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 2 godziny przed wylotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu czy godzina.

Sprawdzanie bagażu pokładowego

Po oddaniu bagażu należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o zegarek, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak uprościć odprawę

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do tzw. rękawa lub autobusu przewożącego podróżnych na pokład. Należy również zauważyć, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Poznań - Dhaka umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.