X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Poznań Edynburg

już od 272 zł
31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Poznań Edynburg

Bilety lotnicze Ryanair Poznań Edynburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
28 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
13 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
25 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Poznań Edynburg

Przewodnik po lotach Ryanair Poznań Edynburg

Co z osobami kalekimi podczas lotu?

Trzeba zapamiętać, że ludzie kalecy nie muszą cały dzień przesiadywać w mieszkaniu. Wielu przewoźników oferuje odpowiednio przygotowane samoloty, w których znajdują się przestrzenie przygotowane do osób kalekich, a nawet odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Poznań - Edynburg linią Ryanair posiadają w swojej ofercie zaproszenie dla takich ludzi, to znaczy, że bez problemów mają szansę zwiedzać świat.

Co należy wiedzieć na trasie Poznań - Edynburg linią Ryanair

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z oferty którą mają tanie loty Poznań - Edynburg linią Ryanair, to musi pamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana osoba pragnie lecieć i będzie ona posiadała zajęte siedzenie. Czasami ilość odpowiednich przestrzeni w samolocie może być sztywno ustalona, więc warto powiadomić o własnej obecności podczas lotu Poznań - Edynburg linią Ryanair

.

Ile będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mają prawo zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Oczywiście trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, lecz będzie to realne. Jeśli jeszcze znajdzie się odpowiedni przelot to taka wyprawa będzie sympatycznie wspominana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem tego psa nawet wtedy, kiedy wybierzemy tanie loty Poznań - Edynburg linią Ryanair

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy najtańszy lot, mamy pewność że samolot będzie przygotowany do ludzi niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, jak pomieścimy się w nim z własnym wózkiem? Należy powiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy tylko do samolotu, potem obsługa lotu Poznań - Edynburg linią Ryanair pomoże nam się przesiąść na węższy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz będzie włożony do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu będą musieli nam pomóc, abyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Warto sprawdzić jakich dokumentów należy dopełnić, abyśmy posiadali pewność, że dostaniemy się na przelot Poznań - Edynburg linią Ryanair. Im więcej wiadomości o sobie podamy, tym lepiej przewoźnik będzie miał szansę się przyszykować do zajmowania się naszą osobą i zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Nie mniej im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu nim zajmować.