X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Poznań Eindhoven

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Poznań Eindhoven

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Poznań Eindhoven

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Poznań Eindhoven

Przewodnik po lotach WizzAir Poznań Eindhoven

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Przed Tobą wakacyjny wyjazd Poznań - Eindhoven linią Wizz Air i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz wynajęcia pokoju, wykupienia lotu i zapakowania najważniejszych rzeczy, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu najlepszej oferty?

Polak za granicą

Polacy pokochali podróże - według statystyk w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad kilkanaście mln osób. Spora część turystów stawia na urlopy zagraniczne - przyciąga nas wizja wylegiwania się na piaszczystej plaży, sączenia drinków z palemką, eksplorowania monumentalnych zabytków. Odległe kierunki to marzenie wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się niespodziewane wypadki? Leczenie szpitalne, środki medyczne, opóźniony lot Poznań - Eindhoven linią Wizz Air, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Skutki sytuacji losowych złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając ubezpieczenie turystyczne?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Ameryce. Godna polecenia polisa powinna także zagwarantować ubezpieczonemu pieniądze z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Jak uniknąć rozczarowania

Towarzystwa funkcjonujące na rynku proponują również ubezpieczenia OC, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Interesuje Cię lot Poznań - Eindhoven linią Wizz Air? Pamiętaj, żeby uważnie przeczytać OWU - to pozwoli uniknąć niedopowiedzeń.