X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Poznań Gdańsk

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Poznań Gdańsk

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Poznań Gdańsk

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Poznań Gdańsk

Przewodnik po lotach Lufthansa Poznań Gdańsk

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Poznań - Gdańsk linią Lufthansa?

Nie jest istotne czy wybieramy się w daleką czy bliską podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że taki bagaż powinien posiadać określone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Poznań do Gdańsk musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, pieniądze i wszystkie kosztowne rzeczy, także wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto wybrać torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Poznań - Gdańsk linią Lufthansa oferują nam możliwość wzięcia na pokład jedynie jednej torby, dlatego warto zdecydować się na te konieczne przedmioty/ Jeśli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio dokupić na miejscu. W czasie kontroli będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na wierzchu, żeby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Poznań - Gdańsk linią Lufthansa

Jeśli bierzemy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty czy odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Poznań - Gdańsk linią Lufthansa nie mają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia ma własne reguły bagażowe

Planując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia ma własną politykę bagażową. Przez to trzeba sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Poznań - Gdańsk linią Lufthansa, posiadają dość spore ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie sprawdzić, jakie rzeczy mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie ma posiadać wymiary i masę, ponieważ wtedy oszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.