X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Girona-Barcelona Arpt

już od 80 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
05 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
05 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
26 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Poznań Girona-Barcelona Arpt

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Poznań - Girona?

Organizujesz podróż do Poznań - Girona i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim zrezygnujesz z lotu, przeczytaj nasze porady, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z portu wyjściowego do wybranego Girona jest możliwa, szczególnie w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Poznań - Girona Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Z reguły loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który znajduje loty z przesiadkamina trasie z Poznań do Girona najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich przewoźników.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku podczas procedury check-in zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku przesiadkowym. Zazwyczaj informacje, które otrzymasz na lotnisku początkowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Poznań - Girona - czy bagaż główny dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w w Poznań i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba raz jeszcze nadać. Warto również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Poznań - Girona warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika jak postępować w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jakie linie latają na trasie Poznań - Girona