X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Göteborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Göteborg

Przewodnik po lotach Poznań Göteborg

Jakie urządzenia można zabrać na pokład samolotu czyli szykujemy się do lotu Poznań - Goteborg

Dzisiejszy świat został zdominowany przez nowoczesne technologie, a nam coraz trudniej się bez nich obejść. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Tak samo jest w czasie podróży samolotem. Pakując się do podróży Poznań - Goteborg, na pewno zapragniemy mieć pod ręką telefon komórkowy, tablet lub laptop. Czy można ich używać w trakcie rejsu Poznań - Goteborg?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeśli decydujemy się na tanie loty Poznań - Goteborg, powinniśmy właściwie przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, kiedy nie zamierzamy dopłacać za bagaż rejestrowany. Smartfon, tablet, czytnik czy laptop – te urządzenia można zabrać ze sobą na pokład samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w torbie podręcznej, ponieważ dzięki temu mamy je pod ręką oraz zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo trzeba pamiętać, żeby okazać je do kontroli. W czasie kontroli umieszcza się je we wskazanym pojemniku.

Których urządzeń możemy używać w czasie lotu Poznań - Goteborg?

To naturalne, że w czasie lotu pragnie się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, jednak w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie można używać żadnych sprzętów w czasie startu oraz lądowania maszyny. To nie ma znaczenia, czy decyduje się na tanie loty Poznań - Goteborg, czy przeloty z tradycyjnym przewoźnikiem, trzeba poczekać na informację o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba korzystać ze sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem dobrze jes zapoznać się z wytycznymi linii lotniczych, ponieważ w regulaminach poszczególnych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego typu różnią się. Przykładowo zabronione jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort pasażerów a urządzenia elektroniczne

Jeżeli chcemy umilić sobie lot Poznań - Goteborg seansem na laptopie lub muzyką, pomyślmy o innych pasażerach decydujących się na tanie loty Poznań - Goteborg. Korzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o właściwy repertuar obrazów i nie przeszkadzajmy innym podróżnym w odpoczynku oraz podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i musimy umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie podróżne. Zabezpieczy nas ono na wypadek zaginięcia, kradzieży czy uszkodzenia bagażu i sprawi, że rejs Poznań - Goteborg upłynie nam bez stresu.