X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Helsinki

Przewodnik po lotach Poznań Helsinki

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna chroni przed nieprzewidzianymi wypadkami, które mogą wystąpić podczas wyjazdu zagranicznego. Planujesz lot Poznań - Helsinki i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co obejmuje polisa turystyczna? Sprawdziliśmy, na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty.

Czy polisa pokrywa koszty badań lekarskich oraz zakupu leków

Oferty towarzystw ubezpieczeniowych pozwalają cieszyć się wycieczkami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak hospitalizacja, poważny uraz, kradzież toreb czy odwołanie lotu Poznań - Helsinki. Dostępne rozwiązania gwarantują możliwość skorzystania z hospitalizacji, jak również pokrywają koszty konsultacji lekarskich, zakupu leków, transportu zwłok oraz wypłacają rekompensatę za wystąpienie trwałego problemu zdrowotnego. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

Na co warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie

Planujesz podróż Poznań - Helsinki? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - to bardzo przydaje się w razie zagubienia walizek. Ciekawym rozwiązaniem jest także ochrona sprzętu elektronicznego - lustrzanki, laptopa czy smartfona. Tradycyjne polisy nie chronią podróżnych na wypadek powikłań schorzeń ogólnoustrojowych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Jak wybierać ubezpieczenie podróżnych, żeby być w pełni zadowolonym? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje firma ubezpieczeniowa. Konieczne jest też skrupulatne sprawdzenie umowy.