X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Heraklion

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Heraklion

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Heraklion

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Heraklion

Przewodnik po lotach Poznań Heraklion

W czasie lotu Poznań - Heraklion mamy określone prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że w czasie lotu Poznań - Heraklion jak również i w różnych przypadkach, posiadamy swoje prawa, ale i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze nim wejdziemy do samolotu, tak żebyśmy potrafili z nich korzystać, bo wtedy będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot przeminie nam naprawdę spokojnie.

Poznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Powinniśmy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych ma własny kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeżeli nie będziemy się do niego odnosić oraz będziemy lekceważyć zalecenia stewardess, to możemy zostać usunięci, lub nie wpuszczeni na lot Poznań - Heraklion. Co więcej, nie będzie nam wówczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeżeli samolot Poznań - Heraklion jest opóźniony?

Jeśli nasz lot Poznań - Heraklion jest opóźniony, lub przeniesiony na kolejny dzień, to przewoźnik ma za zadanie zorganizowania nam wyżywienia, a nawet noclegu w sytuacji długiego czekania. Przy locie anulowanym, powinien nam znaleźć kolejne wygodne połączenie i opłacić konieczność jego zarezerwowania. Ta zasada obowiązuje również wtedy, kiedy decydujemy się na tanie loty Poznań - Heraklion, chyba że w regulaminie który mamy do zaakceptowania, przewoźnik zaznaczy coś innego.

Zagubiono nasz bagaż podczas przelotu Poznań - Heraklion?

Jeśli został zgubiony nasz bagaż w czasie lotu Poznań - Heraklion to także należy nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu istotne, że zapłaciliśmy za lot tak małą wartość . To do linii lotniczych należy właściwe zaopiekowanie się całym bagażem podczas przelotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest zakupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wówczas nawet wykupując tanie loty Poznań - Heraklion, uzyskujemy gwarancję, że cała ta sprawa zostanie wyjaśniona stosunkowo szybko.

Podczas lotu Poznań - Heraklion posiadamy też obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie jest ważne czy lecimy najdłuższą trasą czy może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas takiego przelotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz również obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i okazanie niezbędnych dokumentów. Dokładne słuchanie załogi oraz stosowanie się do jej poleceń. Ale też stosowanie się do zasad, jakie prezentują tanie loty Poznań - Heraklion odnośnie przedmiotów transportowanych w naszej walizce.

Jeżeli chcemy, żeby taki przelot Poznań - Heraklion minął naprawdę przyjemnie. To cały czas powinniśmy myśleć o tym, że posiadamy swoje prawa i powinny być one pilnowane. Ale mamy też określone obowiązki więc musimy je wypełniać z odpowiednim oddaniem.