X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Heraklion

już od 617 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Heraklion

Bilety lotnicze Polska Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 sty (sob)
Aegean Air
Heraklion
21 sty (wto)
Aegean Air
Kraków
29 mar (nie)
Aegean Air
Heraklion
04 kwi (sob)
Aegean Air
Warszawa
18 maj (pon)
Aegean Air
Heraklion
29 maj (pią)
Aegean Air
Warszawa
09 sty (czw)
Aegean Air
Heraklion
20 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
11 sty (sob)
Aegean Air
Heraklion
20 sty (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Heraklion

Przewodnik po lotach Poznań Heraklion

W czasie lotu Poznań - Heraklion mamy określone prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że w czasie lotu Poznań - Heraklion jak również i w różnych przypadkach, posiadamy swoje prawa, ale i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze nim wejdziemy do samolotu, tak żebyśmy potrafili z nich korzystać, bo wtedy będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot przeminie nam naprawdę spokojnie.

Poznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Powinniśmy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych ma własny kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeżeli nie będziemy się do niego odnosić oraz będziemy lekceważyć zalecenia stewardess, to możemy zostać usunięci, lub nie wpuszczeni na lot Poznań - Heraklion. Co więcej, nie będzie nam wówczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeżeli samolot Poznań - Heraklion jest opóźniony?

Jeśli nasz lot Poznań - Heraklion jest opóźniony, lub przeniesiony na kolejny dzień, to przewoźnik ma za zadanie zorganizowania nam wyżywienia, a nawet noclegu w sytuacji długiego czekania. Przy locie anulowanym, powinien nam znaleźć kolejne wygodne połączenie i opłacić konieczność jego zarezerwowania. Ta zasada obowiązuje również wtedy, kiedy decydujemy się na tanie loty Poznań - Heraklion, chyba że w regulaminie który mamy do zaakceptowania, przewoźnik zaznaczy coś innego.

Zagubiono nasz bagaż podczas przelotu Poznań - Heraklion?

Jeśli został zgubiony nasz bagaż w czasie lotu Poznań - Heraklion to także należy nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu istotne, że zapłaciliśmy za lot tak małą wartość . To do linii lotniczych należy właściwe zaopiekowanie się całym bagażem podczas przelotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest zakupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wówczas nawet wykupując tanie loty Poznań - Heraklion, uzyskujemy gwarancję, że cała ta sprawa zostanie wyjaśniona stosunkowo szybko.

Podczas lotu Poznań - Heraklion posiadamy też obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie jest ważne czy lecimy najdłuższą trasą czy może zarezerwowaliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas takiego przelotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz również obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i okazanie niezbędnych dokumentów. Dokładne słuchanie załogi oraz stosowanie się do jej poleceń. Ale też stosowanie się do zasad, jakie prezentują tanie loty Poznań - Heraklion odnośnie przedmiotów transportowanych w naszej walizce.

Jeżeli chcemy, żeby taki przelot Poznań - Heraklion minął naprawdę przyjemnie. To cały czas powinniśmy myśleć o tym, że posiadamy swoje prawa i powinny być one pilnowane. Ale mamy też określone obowiązki więc musimy je wypełniać z odpowiednim oddaniem.