X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Iasi

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Iasi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Iasi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Iasi

Przewodnik po lotach Poznań Iasi

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem może być wyjątkowo stresująca, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Poznań - Iasi i czujesz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Jak przebiega odprawa na lotnisku

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Czego nie można przewozić w walizce podręcznej

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Poznań - Iasi i zastanawiasz się, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, żyletki, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy sprzęt do jazdy konnej. Do samolotu nie wniesiesz też broni, scyzoryków, golarek, czy pilniczków do paznokci.

O czym jeszcze należy pamiętać

Planujesz lot Poznań- Iasi? Zwróć uwagę na to, że przewoźnik może wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz osób, które stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wtedy obsługa może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek zwrotu kosztów.