X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Ikaria Island

już od 158 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
28 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
28 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
27 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Ikaria Island

Przewodnik po lotach Poznań Ikaria Island

Ograniczenia ruchowe a lot Poznań - Ikaria Island

Znacznie częściej samoloty, które oferowane okazują się być przez różnorakie linie lotnicze są przygotowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Znaczy to, że mogą oni swobodnie podróżować w ten sposób, a w dodatku także mogą liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy już w samolocie. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z kilku kwestii, tak aby mieć pewność, że właściwie się do takiego podróżowania przygotujemy, także jeśli zamówimy tanie loty Poznań - Ikaria Island.

To co najistotniejsze zgłośmy przed lotem Poznań - Ikaria Island

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że ilość miejsc dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie ograniczona. Przez to już w czasie rezerwacji na tanie loty Poznań - Ikaria Island musimy zgłosić ten fakt liniom lotniczym tak aby mogły one to odnotować oraz we właściwy sposób nas rozmieścić podczas podróży. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to możemy na nim podjechać do samolotu, a następnie przeniesiemy się na inny wózek, i nim dostaniemy się na sam pokład. Nasz będzie schowany do luku bagażowego oraz podprowadzony nam po wylądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek mamy możliwość oczekiwać na pomoc załogi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Trzeba posiadać świadomość, że nawet rezerwując najtańszy bilet , możemy posiadać gwarancję, że balkonik albo laska dopomagająca nam w poruszaniu się, nie będą doliczane do masy bagażu. Oznacza to, że będzie nam przysługiwał jednakowy bagaż podręczny jak innym podróżnym. Dodatkowo nawet tanie loty Poznań - Ikaria Island pozwalają na darmową podróż psa przewodnika oraz co więcej, pozwalają żeby leciał on wraz z nami w kabinie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas przelotu potrzebna będzie nam pomoc ze względu na pewną niepełnosprawność, to warto to prędzej zgłosić. Dodatkowo warto poznać swoje prawa, ale i obowiązki, tak abyśmy mieli gwarancję, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Poznań - Ikaria Island posiadają wiele ciekawych propozycji, a skoro nie wykluczają one osób z żadną niepełnosprawnością, to warto z tego skorzystać. To też znaczy, że znacznie częściej na spełnianie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.