X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Innsbruck

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 gru 14 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Innsbruck

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Innsbruck

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Innsbruck

Przewodnik po lotach Poznań Innsbruck

niemowlę w podróży Poznań - Innsbruck - poradnik dla opiekunów

Organizujesz wycieczkę samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy skondensowaną listę zagadnień, którą każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Poznań - Innsbruck.

Wiek dziecka a koszt biletu do Poznań - Innsbruck

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane promocje.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie malucha z Poznań do Innsbruck

Maluchy poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestpuste miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub opłać dziecku krzesło. Możesz wtedy transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy niemowlak może posiadać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług którego