X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Ivalo

już od 1796 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ivalo

Bilety lotnicze Polska Ivalo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 wrz (sob)
Finnair
Ivalo
14 wrz (pią)
Finnair
Warszawa
01 wrz (sob)
Finnair
Ivalo
16 wrz (nie)
Finnair
Warszawa
03 wrz (pon)
Finnair
Ivalo
16 wrz (nie)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Ivalo

Przewodnik po lotach Poznań Ivalo

Odwołany lub opóźniony samolot Poznań - Ivalo. Kiedy lot Poznań - Ivalo jest odwołany

Odwołany samolot – to jest największy koszmar podróżnych lecących z przesiadkami. Widmo opóźnionego lotu możne zepsuć humor także innym podróżnym. Sprawdź, co wtedy, kiedy twój samolot będzie odwołany lub będzie bardzo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To raczej rzadkie wypadki, które można usprawiedliwić kiepską pogodą, manifestacjami na na docelowym lotnisku lub problemami natury technicznej. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w chwili podania informacji, pasażerowie mogą być bardzo zdenerwowani. Jednakże nie ma powodu do zmartwienia – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Przewoźnik jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Poznań - Ivalo, są zobowiązane do zapewnienia dla ciebie biletu w innym rejsie, jeśli przez to spóźnisz się na przesiadkę. Ponadto muszą dostarczyć podróżnym jedzenie i wodę, a jeżeli czas oczekiwania na start znacząco się wydłuża, również nocleg. Możesz poszukania tego samodzielnie, dla przykładu wyszukując hotele znajdujące się w małej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie samolot zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Po pierwsze to linia lotnicza ma obowiązek zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu transportu na inne lotnisko. Poza tym możesz także domagać się odszkodowania. Masz na to 7 dni.

Świadczenie przysługuje ci, jeżeli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Można otrzymać zwrot kosztów biletu. Kwota wypłacanych środków mieści się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Poznań - Ivalo. Nie dostaniesz go wyłącznie w przypadku, gdy opóźnienie było spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.