X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Joensuu

już od 113 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Joensuu

Przewodnik po lotach Poznań Joensuu

Czy możemy palić papierosa na trasie Poznań - Joensuu

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, z pewnością zastanawiają się, czy można palić podczas lotu Poznań - Joensuu. Trzeba się z tą sprawą poznać odrobinę wcześniej, szczególnie że niektóre osoby myślą, że będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na stronach przewoźników, ale także na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Poznań - Joensuu nie możemy palić

Musimy sobie zdawać kwestię z tego, że bez względu na to, czy zakupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie będziemy lecieć samolotem sami. Być może będą z nami dzieci, albo ciężarne, nie mówiąc już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Poznań - Joensuu wzięliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy lecieć przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem ten sam i nie podlega on wyjątkom. Dodatkowo, odnosi się on tak do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para także może mieć intensywny aromat.

Co jeśli podczas lotu Poznań - Joensuu zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się przygotować na konsekwencje. Także wybierając tanie loty Poznań - Joensuu musimy posiadać wiedzę, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że palimy. Za takie złamanie zakazu grozić nam może grzywna, albo nawet kara więzienia, więc warto się namyślić czy rzeczywiście nie wytrzymamy takiego przelotu Poznań - Joensuu bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wówczas wpisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy możemy przewozić papierosy na linii Poznań - Joensuu?

Namyślamy się w takim razie, czy tak naprawdę możemy wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Poznań - Joensuu dają nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą taką ilość, która pomoże nam przeżyć cały wyjazd bez notorycznej walki z uzależnieniem.

Musimy się zorientować, jakie będą zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, jak również ich przewożenia. Wtedy z właściwym wyprzedzeniem, możemy się nastawić na wytyczne panujące w czasie lotu samolotem.