X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Kalamata

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Poznań Kalamata

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Kalamata

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Kalamata

Przewodnik po lotach Poznań Kalamata

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Lekki strach chwilę przed wejściem na pokład samolotu jest typowy dla osób, szykują się do pierwszego lotu. Ale bardzo mocny strach, który paraliżuje pomimo doświadczenia i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I mogą przemienić normalny, bezproblemowy lot w koszmar. Podpowiadamy, nasze sposoby, żeby nieco opanować nerwy i móc bezproblemowo sięgać do interesującej oferty tanich lotów Poznań - Kalamata.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie samolotu. To nieduża przestrzeń i nie każdy czuje się tam szczególnie komfortowo.

Z racjonalnego punktu widzenia awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – codziennie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. To sprawia, że wartościowa wydaje się racjonalizacja lęków. Na zmniejszenie stresu jest poza tym naprawdę wiele więcej sposobów i naprawdę należy spróbować – w końcu dzięki tanim lotom Poznań - Kalamata można dostać się do każdego zakątka świata.

Zwalcz strach przed lataniem

Przede wszystkim trzeba sprawić, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Wyczerpani, gorąco lub pragnienie mogą zwiększać napięcie. Z tego powodu przed lotem wyśpij się, a do samolotu ubierz się wygodnie i na cebulkę. Przede wszystkim koniecznie odrzuć pobudzające napoje. Jeżeli sądzisz, że alkohol lub mocna kawa ułatwią ci się odstresować, to jesteś w błędzie – tylko zwiększą nerwowość. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Co więcej, postaraj się nie myśleć o tym. Konwersacja z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, film lub skupienie uwagi na dobrym kryminalne na pewno pomoże. W chwilach silniejszego strachu wypróbuj parę podstawowych ćwiczeń uspokajających, przykładowo pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Obawę da się opanować, i już po paru przelotach przyzwyczaisz się i z przyjemnością zaczniesz organizować koleje podróże i szukać w ofertach tanich lotów Poznań - Kalamata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Belgrad Enschede

Tanie loty Metz Tamanrasset

Tanie loty Avesta Krylbo Constanta

Tanie loty Chateau-D'Oex Salerno

Tanie loty Groningen Lenzburg

Tanie loty Borotou Vieste

Tanie loty Bruksela Weinfelden

Tanie loty Vulcano Kramfors

Tanie loty Luxair Ch De Gaulle

Tanie loty Maribor Den Helder