X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Poznań Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Katowice

Przewodnik po lotach Poznań Katowice

Loty Poznań-Katowic - sprawdź ofertę przelotów na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Poznania do Katowic zaleca się zrobić pierwszy krok: zacząć od prześledzenia atrakcyjnych lotów w stronę do Katowic. Zrób zestawienie podróży samolotem każdej z linii lotniczych oraz zakup najlepszy z dostępnych bilet Poznań-Katowic.

Podróż w jedną stronę przy najkrótszym dostępnym locie zajmie 2h 35min. Przeymierzając się do wyboru operatorów lotów do Katowic wskazane jest ocenić zarówno cenę i czas oraz wygodę przelotu. Najtańsze połączenia Polska-Polska wskazane jest wykupić w cenach od 600 zł. Kup lot teraz na FRU.PL!

Wyszukuj loty wcześniej, do 3 miesięcy przed podróżą oraz rezerwuj bez zobowiązań lot w najlepszej cenie z Poznania do Katowic. Gdy celem jest przeszukać najtańsze na rynku podróże lotnicze Poznań-Katowic spróbuj skorzystać wyszukiwarki biletów lotniczych FRU.PL! Wybierz z listy miejsce wylotu i powrotu , wpisz daty dla lotu potem kliknij "SZUKAJ". Zobacz opcje wśród listy wyników wyszukiwania i stwórz zamówienie lotów do Katowic.

Najtańsze połączenia z Poznania do Katowic oferują linie lotnicze:

Polecamy też sprawdzić warte uwagi oferty na podróże z Poznania lub loty do Katowic z całego kraju. Nierzadko występują tam promocyjne bilety lotnicze linii lotniczych pokazujące warte uwagi opłaty lotów na tych trasach.

Do Katowic wylecisz także z:

Z Poznania można lecieć również do:

Nasza strona www.fru.pl ma wśród usług poza tym ubezpieczenie podróży m.in. do kraju: Polska . Mamy jeszcze pakiety wekendowe za pomocą których jest możliwość wykupić nie wyłącznie bilet na samolot , lecz również hotel. Kupując w pakiecie oszczędzasz w podróży.