X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Kemi Tornio

już od 358 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Kemi Tornio

Przewodnik po lotach Poznań Kemi Tornio

Jak zmniejszyć lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Lekki strach chwilę przed wejściem na pokład samolotu jest normalny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Ale bardzo mocny strach, paraliżujący mimo wcześniejszego latania i mocny stres są już bardziej problematyczne. I potrafią przeobrazić zwyczajny, bezproblemowy lot w tragedię. Sprawdź, nasze sposoby, aby nieco opanować sytuację i móc bezproblemowo sięgać do szerokiej oferty tanich lotów Poznań - Kemi Tornio.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i uwięzienia w samolocie. Jest to niewielka przestrzeń i nie każdy czuje się tam bardzo wygodnie.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na świecie startuje jakiś samolot co 7 sekund i tylko 1 na 29 milionów rejsów kończy tragedią. To sprawia, że pomocna okazuje się racjonalizacja lęku. Na zmniejszenie stresu jest zresztą zdecydowanie o wiele więcej metod i naprawdę warto – przecież dzięki tanim lotom Poznań - Kemi Tornio możesz przedostać się do każdego zakątka świata.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze musisz zorganizować wszystko tak, byś czuł się bardzo wygodnie. Wyczerpani, zimno lub głód czasami zwiększają napięcie. Z tego powodu przed lotem wyśpij się, a na podróż załóż wygodne ubrania i weź kilka warstw. Poza tym zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeśli sądzisz, że napoje procentowe lub mocne espresso pozwolą ci się odstresować, to jesteś w błędzie – tylko zwiększą nerwy. Zamiast nich zdecyduj się na wodę i soki owocowe.

Co więcej, usiłuj odwrócić swoją uwagę. Konwersacja z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm czy skupienie na dobrym kryminalne na pewno okaże się pomocne. W momentach napadów paniki zastosuj parę podstawowych ćwiczeń relaksacyjnych, przykładowo skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Lęk da się opanować, i już po kilku lotach oswoisz się i z przyjemnością będziesz planować kolejne wyjazdy i przebierać w ofertach tanich lotów Poznań - Kemi Tornio.