X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Kiruna

już od 1038 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kiruna

Bilety lotnicze Polska Kiruna

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 sty (wto)
SAS
Kiruna
03 lut (nie)
SAS
Gdańsk
08 sty (wto)
SAS
Kiruna
04 lut (pon)
SAS
Gdańsk
25 sty (pią)
SAS
Kiruna
29 sty (wto)
SAS
Gdańsk
01 mar (pią)
SAS
Kiruna
03 mar (nie)
SAS
Warszawa
14 sty (pon)
SAS
Kiruna
15 sty (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Kiruna

Przewodnik po lotach Poznań Kiruna

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- informator dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Poznań - Kiruna samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Poznań - Kiruna poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zabronione. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a nawet śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Poznań -Kiruna i zamierzasz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi środki na receptę, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Poznań - Kiruna