X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Kluż-Napoka

już od 1358 zł
12 sie 19 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Polska Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
11 sie (wto)
KLM
Kluż-Napoka
25 sie (wto)
KLM
Kraków
12 sie (śro)
KLM
Kluż-Napoka
25 sie (wto)
KLM
Kraków
13 sie (czw)
KLM
Kluż-Napoka
25 sie (wto)
KLM
Warszawa
06 sie (czw)
KLM
Kluż-Napoka
08 sie (sob)
KLM
Kraków
14 sie (pią)
KLM
Kluż-Napoka
25 sie (wto)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Poznań Kluż-Napoka

Jesteś w ciąży, a chcesz lecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne i bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd zawodowy, upragnione wakacje, lub jeszcze inne zdarzenia, które skłaniają do podróży: jest mnóstwo pobudek, dla których ciężarne decydują się na przelot Poznań - Cluj Napoca. I choć mawia się, że ciąża nie jest chorobą, warto mieć na względzie, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla pań optymalna. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Poznań - Cluj Napoca, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem określającym, do jakiego czasu kobiety w ciąży mogą być wpuszczane na pokład samolotu. Przed rejsem Poznań - Cluj Napoca absolutnie należy skonsultować się z ginekologiem.

Planujemy lot Poznań - Cluj Napoca – w jakim czasie można bezpiecznie podróżować?

Pragniemy zorganizować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Poznań - Cluj Napoca i przygotować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tu wiele zależy od samopoczucia przyszłej matki, jak też od tego, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej udać się do lekarza prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy lot będzie bezpieczny dla ciężarnej i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy oraz trzeci trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszym trymestrze duże zmiany ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój płodu, a w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie zbyt wczesnym porodem, omdleniem, a do tego większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna rzecz. Jeśli mamy tę szansę, dostosujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Poznań - Cluj Napoca akurat w tym czasie.

Ciężarna na pokładzie podczas lotu Poznań - Cluj Napoca – co musimy wiedzieć?

Kobiety, które zdecydują się na rejs samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuszek, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia od lekarza o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pozwoli to ustrzec się trudności w porcie lotniczym i sytuacji, że pani z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Poznań - Cluj Napoca powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży mnogiej – bywa ona uważana za ciążę wyższego ryzyka. Warto unikać też długich lotów, optymalny czas to trzy godziny. W serwisie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania poszczególnych połączeń i dobierzemy lot dla siebie .

Przyszła mama w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna przyszła mama świetnie znosi przelot, inna może poczuć dyskomfort związany z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zatroszczyć się o własny komfort. Najlepiej wybierać miejsca z brzegu, żeby wygodnie wychodzić do łazienki czy w celu rozprostowania nóg. Przechadzki podczas lotu są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed podróżą warto pomyśleć też o zakupie ubezpieczenia turystycznego: o to również można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.