X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Korfu

już od 300 zł
10 lip 17 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Korfu

Bilety lotnicze Poznań Korfu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
30 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Korfu
13 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
20 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Korfu
27 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
30 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Korfu
16 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
28 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
30 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Korfu

Przewodnik po lotach Poznań Korfu

Czy dzieci mogą lecieć Poznań - Korfu bez opieki?

Najmłodsze dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są z niesamowitą troską oraz obsługiwane są nie raz jak klienci specjalnej uwagi. Z tego powodu właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w wielu przypadkach, możemy oczekiwać na przepuszczenie w czasie wchodzenia na pokład, czy na pozyskanie najdogodniejszego siedzenia. Lecz w jaki sposób wygląda taka wyprawa dziecka. Czy realne są tanie loty Poznań - Korfu, w których dziecko będzie leciało samo?

Zapoznajmy się z wytycznymi przewoźnika

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że każdy przewoźnik posiada swoje wytyczne, jeśli idzie o tanie loty Poznań - Korfu i najmłodszych. Dlatego trzeba się skontaktować z tym odpowiednim, żeby uzyskać odpowiedzi na interesujące nas pytania. Przeważnie dziecko do lat 5 nie ma prawa latać Poznań - Korfu bez osoby starszej. Nierzadko za kogoś starszego, kto ma prawo być opiekunem podczas przelotu, uważa się jednostki, które ukończyły 15 lat. Jednak aby się dowiedzieć, że ta granica lat wystarczy na lot Poznań - Korfu, na który zakupiliśmy bilet tylko za faktycznie wystarczy. Powinniśmy porozumieć się z konkretnym przewoźnikiem.

Szansa zorganizowania osoby towarzyszącej na lot Poznań - Korfu

Potomstwo do 15 roku życia, za każdym razem powinno mieć przy sobie kogoś doroślejszego, przez to na tanie loty Poznań - Korfu musimy się zdecydować wraz z nim. Jeżeli nie ma takiej opcji, warto się zorientować, czy na konkretnych liniach, realne będzie przygotowanie opieki podczas przelotu. Niektórzy posiadają takie dodatkowe osoby, które w czasie lotu Poznań - Korfu lecą z dzieckiem i się nim zajmują. Oczywiście jeśli zgodzimy się korzystać z takiej propozycji, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy dodatkowo płacić. Ale, będzie to jakaś propozycja, jeśli sami nie możemy lecieć. Jeżeli jest możliwość wykupienia takiej opieki, to nie będzie tu miało znaczenia, czy dziecko będzie lecieć przez wiele godzin, czy nasz przelot będzie trwać tylko chwilę . Taki opiekun będzie mu dany, a my możemy być spokojni.

Warto sprawdzić jakie są zasady podróżowania samolotem dzieci. Kiedy powinny mieć zagwarantowanego opiekuna, kiedy tanie loty Poznań - Korfu pozwalają im już na samotny lot. Tylko po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że całość odpowiednio przygotujemy.