X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Koszyce

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Koszyce

Bilety lotnicze Poznań Koszyce

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Koszyce

Przewodnik po lotach Poznań Koszyce

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Poznań - Koszyce samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Poznań - Koszyce poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista artykułów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są kategorycznie zakazane. Głównie należą do nich materiały, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a także śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest także zabieranie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Poznań -Koszyce i zamierzasz przewieźć coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Poznań - Koszyce: