X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Poznań Linate

już od 880 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Linate

Bilety lotnicze Poznań Linate

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
21 sie (wto)
Lufthansa
Mediolan
26 sie (nie)
Lufthansa
Poznań
03 wrz (pon)
Lufthansa
Mediolan
15 wrz (sob)
Lufthansa
Poznań
04 wrz (wto)
Lufthansa
Mediolan
12 wrz (śro)
Lufthansa
Poznań
04 wrz (wto)
Lufthansa
Mediolan
15 wrz (sob)
Lufthansa
Poznań
05 wrz (śro)
Lufthansa
Mediolan
12 wrz (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Poznań Linate

Przewodnik po lotach Ryanair Poznań Linate

W jaki sposób przeżyć lot Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair z dzieckiem?

Narodziny potomstwa wcale nie muszą znaczyć, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair

Jeśli zaplanujemy lot z maleństwem, musimy zadbać o to, żeby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na wieczorny lot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w przystępnej cenie, powinniśmy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak aby bez stresu zdać wszystkie bagaże, móc zjeść coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przewiniemy dziecko. Spora część linii lotniczych oferujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zajmować najbardziej wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair nie posiadają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, ale także jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, czyli wszystko musimy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o wsparcie. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy dziecku, także poproś o to. Tanie loty Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair posiadają właściwie przeszkolony personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, a więc także i tobie. Jeżeli dziecko zacznie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl również o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim działaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz pamiętaj, że każda trasa posiada swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do lotu Poznań - Milan (Linate) linią Ryanair z potomstwem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, aby lot minął spokojnie oraz bez większych stresów.