X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Poznań Londyn

już od 560 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Poznań Londyn

Bilety lotnicze LOT Poznań Londyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
08 gru (nie)
LOT
Londyn
01 sty (śro)
LOT
Poznań
08 gru (nie)
LOT
Londyn
02 sty (czw)
LOT
Poznań
08 gru (nie)
LOT
Londyn
03 sty (pią)
LOT
Poznań
08 gru (nie)
LOT
Londyn
04 sty (sob)
LOT
Poznań
09 gru (pon)
LOT
Londyn
01 sty (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Poznań Londyn

Przewodnik po lotach LOT Poznań Londyn

Czy możemy z oferty Poznań - Londyn korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz częściej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo kobiet zastanawia się, czy bycie w ciąży nie jest tu przeciwwskazaniem do takiego sposobu podróżowania. Jak się mimo wszystko okazuje, jeżeli tylko przebiega ona prawidłowo i nie prezentuje jakiegoś zagrożenia, to spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Poznań - Londyn, oczywiście pamiętając o paru wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeśli pragniemy skorzystać z propozycji na najtańsze loty , ale będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Poznań - Londyn jest zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba przeczytać wytyczne konkretnego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma odmienne wytyczne odnośnie lotów ciężarnych, jak również różne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ samodzielna książeczka ciąży może nie starczyć, żeby dopuszczono nas na lot Poznań - Londyn.

Kiedy już znajdziesz się na pokładzie Poznań - Londyn

Nie ma przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! W tej chwili zapamiętaj, żeby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu podróż nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów dopilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, proś o to stewardessę. Podczas przelotu Poznań - Londyn jeśli to możliwe, wstań co pół godziny i przejdź się, bo przesiadywanie w jednej pozie nie będzie zbyt przyjemnym doświadczeniem. Tanie loty Poznań - Londyn czasami oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, a także wsparcie przy transporcie walizki, przez to warto się dowiedzieć na co można tu liczyć.

Tanie loty Poznań - Londyn zachęcają do częstego korzystania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie będzie do tego zakazem. Jednak za każdym razem należy się co do tego upewniać u ginekologa, a także poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Warto też sprawdzić przepisy w kraju do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli jest bliski czas porodu, i tu przewoźnicy nic już nie mają możliwości robić.