X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Lublana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Lublana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Lublana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Lublana

Przewodnik po lotach Poznań Lublana

Mamy nadbagaż na samolot Poznań - Lublana?

Chociaż bardzo się staraliśmy, to jednak nie udało nam się zapakować do torby o rozmiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i proponują odpowiednie rozwiązania, które oczywiście będą wiązały się z dodatkową opłatą. Nie mniej, warto wiedzieć, co możemy zrobić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie będą dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekraczamy ustalone wielkości i ciężar, to musimy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Poznań - Lublana posiadają przeważnie ustaloną sztywną kwotę od pojedynczego kilograma ponad ustalenia, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa będzie zapłata. Co istotne, dosyć często mamy możliwość za taki nadbagaż płacić wcześniej, więc jeżeli mamy świadomość, że będziemy przekraczać wytyczne narzucone przez przewoźników, to trzeba z tego korzystać. Wówczas też będziemy płacić za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Warto również wiedzieć, że bez względu na to czy będą to linie regularne czy tanie loty Poznań - Lublana nasz bagaż nie może przekraczać ciężaru 32 kg. Jeżeli tak się stanie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Musimy rozkładać na kilka bagaży w czasie lotu Poznań - Lublana

Jeżeli taki bagaż przekroczy dopuszczalne normy, to musimy pakować się w kolejne walizki. Oczywiście będzie wiązać się to z kolejnymi płatnościami za tą kolejną walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Poznań - Lublana. Co istotne, to nie mamy możliwości zabrać paru toreb o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, jednak nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj wpływu na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady będą ustalone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, żeby potem nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Poznań - Lublana dają nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.