gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Poznań Lwów

już od 268 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Poznań Lwów

Bilety lotnicze LOT Poznań Lwów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
12 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Lwów
15 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
01 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lwów
15 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
28 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Lwów
15 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lwów
31 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
24 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Lwów
31 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Poznań Lwów

Przewodnik po lotach LOT Poznań Lwów

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować urlop z dziećmi? Przedstawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Poznań - Lwów linią LOT Polish Airlines, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Jest to warunek konieczny nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy również zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie wyjazdu. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Polisa turystyczna

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, opóźnionego lotu, kradzieży rzeczy osobistych oraz transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić online, co bardzo upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Poznań - Lwów linią LOT Polish Airlines

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym pomysłem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wejściem na pokład.

Podstawowe lekarstwa

Przed Wami lot Poznań - Lwów linią LOT Polish Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy z filtrem, ale przydatne okazują się także bandaż, nawilżane chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.