X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Poznań Malta

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Poznań Malta

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Poznań Malta

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Poznań Malta

Przewodnik po lotach Ryanair Poznań Malta

Czy mamy możliwość wziąć medykamenty na przelot Poznań - Malta linią Ryanair

Jeżeli posiadaliśmy już kiedyś okazję korzystać z oferty przewoźników Poznań - Malta linią Ryanair, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób trzeba spakować walizkę. Co jednak, jeśli tym razem powinniśmy przewieźć ze sobą leki? Mamy świadomość, jak to wygląda, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą zabrać oraz czy możemy je trzymać w walizce podręcznej? Trzeba skontrolować tą sprawę, tak abyśmy posiadali pewność, że przelot Poznań - Malta linią Ryanair minie nam miło i bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie lotu Poznań - Malta linią Ryanair.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy bilet na tanie loty Poznań - Malta linią Ryanair, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty możemy mieć w bagażu podręcznym. Oczywiście musimy poinformować o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej kosmetyczce. Wówczas kontrola odbędzie się sprawniej, i będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że przewozić możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich i takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć zaświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Czy jest limit na ich ilość?

Jeśli idzie o medykamenty w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To oznacza, że mamy szansę zabrać ze sobą syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, musimy brać jedynie taką liczbę leków, jaka będzie nam faktycznie niezbędna w czasie wycieczki. Tanie loty Poznań - Malta linią Ryanair zezwalają też na wniesienie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, jeżeli jakiś lek jest aplikowany podskórnie, jednak ich wnoszenie również powinniśmy od razu przedstawić w czasie kontroli. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak mamy prawo mieć ze sobą potrzebne środki wypisane na receptę, jak również krople do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeśli sprawdzimy zasady w odniesieniu do wiezienia leków, to będziemy wiedzieć, że możemy także mieć ze sobą sprzęt medyczny. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

jak to wygląda z transportem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ być może będą musiały znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać na pokład medykamenty i niezbędny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z oferty, jaką posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Poznań - Malta linią Ryanair.