X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Milos

10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Milos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Milos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Milos

Przewodnik po lotach Poznań Milos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Poznań -Milos i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają podróżni. Kiedy możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdź nasz artykuł!

Na pokład pod wpływem alkoholu?

Planujesz urlop na terenie UE? Przed wylotem warto sprawdzić unijne przepisy, które wskazują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Poznań -Milos, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że przewoźnik może nie wpuścić na pokład osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą stosować się do wytycznych załogi. Turyści muszą także pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - np. żyletki, skalpele, substancje łatwopalne.

Kiedy mamy prawo żądać rekompensaty

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak najpierw poszukać ochotników do opuszczenia pokładu i traktować turystów z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Podróżni mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń przed lotem Poznań -Milos pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.