X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Murcia

już od 80 zł
12 sie 19 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
26 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
28 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Murcia

Przewodnik po lotach Poznań Murcia

Z pełnym żołądkiem czyli zadbajmy o posiłek podczas rejsu Poznań - Murcia

To naturalne, że w czasie rejsu pragniemy coś przegryźć. Żołądek dopomina się o zapełnienie, a i podczas lektury czy oglądania serialu w samolocie chętnie sięgamy po smaczne przekąski. Jeżeli wybierzemy tanie loty Poznań - Murcia, prawdopodobnie sami będziemy musieli zadbać o posiłek w samolocie, gdyż nie dostaniemy go w ramach biletu.

Posiłek podczas rejsu Poznań - Murcia – na czym to polega?

To czy na pokładzie podawane są posiłki albo przekąski, uzależnione bywa od odległości trasy, a także od konkretnego przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Poznań - Murcia, ponieważ zależy nam, by jak najwięcej zaoszczędzić na lataniu, musimy liczyć się z faktem, że przewoźnicy zadbają tylko o nasze podstawowe potrzeby, a wyżywienie na pewno się w nich nie mieści. Można jednak skorzystać z bufetu znajdującego się na pokładzie samolotu i zakupić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że cenniki w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy dość często zapewniają posiłki i napoje w ramach biletu, niemniej bywa to uzależnione od klasy lotu. Menu jest uzależnione od czasu rejsu, pory wylotu itp. W wielu przypadkach można przed lotem zamówić menu specjalne, przykładowo wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym w czasie lotu Poznań - Murcia

Jeśli nie zamierzamy nabywać przekąsek na pokładzie samolotu i pragniemy osobiście zająć się jedzeniem na podróż, możemy zabrać przekąski do walizki podręcznej. Warto zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu artykułów żywnościowych do kraju, który planujemy odwiedzić, aby wystrzegać się zbędnych problemów w trakcie kontroli. Jeśli wybieramy tanie loty Poznań - Murcia i planujemy zabrać ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, by unikać dodatkowych wydatków, pomyślmy o limitach i w taki sposób zorganizujmy przekąski, by nie przeciążyć walizy. Napoje można zabierać tylko w małych 100 ml butelkach i w sumie takich pojemników można zabrać dziesięć. Jeśli zamierzamy przewozić także płynne lub półpłynne kosmetyki – taki limit bardzo szybko się wyczerpie.

Co można zakupić na pokładzie?

Poszczególni przewoźnicy umożliwiają nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi można zaspokoić głód podczas podróży Poznań - Murcia. W zależności od długości rejsu , jak też specyfiki danych linii, można zakupić kanapkę, sałatki, przekąski słone i słodkie, a także napoje ciepłe oraz zimne. W wybranych samolotach występują także przekąski dla najmłodszych. Warto sprawdzić to na witrynie internetowej przed wylotem, aby mieć pewność, że na pokładzie kupi się to, co smakuje.