X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Mykonos

już od 7956 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Mykonos

Bilety lotnicze Poznań Mykonos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
24 sie (pią)
Lufthansa
Mykonos
02 wrz (nie)
Condor
Poznań
20 lip (pią)
Lufthansa
Mykonos
24 lip (wto)
Aegean Air
Poznań
21 lip (sob)
Lufthansa
Mykonos
24 lip (wto)
Aegean Air
Poznań
24 sie (pią)
Lufthansa
Mykonos
03 wrz (pon)
Aegean Air
Poznań
26 sie (nie)
Lufthansa
Mykonos
31 sie (pią)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Mykonos

Przewodnik po lotach Poznań Mykonos

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się w trakcie wyjazdu zagranicznego. Nie możesz już doczekać się lotu Poznań - Mykonos i zastanawiasz się, czy warto dokupować dodatkową ochronę? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia podróżnego? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Składniki polisy - zwróć na to uwagę

Oferty towarzystw ubezpieczeniowych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak leczenie szpitalne, choroba, kradzież toreb czy anulowanie lotu Poznań - Mykonos. Dostępne polisy pozwalają skorzystać z opieki medycznej, a także pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu leków, transportu medycznego oraz zapewniają odszkodowania za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Poznań - Mykonos? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - to bardzo przydaje się w razie jego zniszczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest również ubezpieczenie elektroniki - kamery, laptopa czy smartfona. Standardowe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek zaostrzenia chorób ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby się nie rozczarować? Przede wszystkim warto sprawdzić sumę ubezpieczenia. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia zobowiązuje się uiścić towarzystwo ubezpieczeniowe. Konieczne jest również skrupulatne sprawdzenie ogólnych warunków ubezpieczenia.