X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Norrköping

już od 1162 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Norrköping

Bilety lotnicze Polska Norrköping

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 lut (czw)
Lufthansa
Norrköping
28 lut (czw)
Lufthansa
Gdańsk
21 lut (czw)
Lufthansa
Norrköping
01 mar (pią)
Lufthansa
Gdańsk
21 lut (czw)
Lufthansa
Norrköping
04 mar (pon)
Lufthansa
Gdańsk
25 lut (pon)
Lufthansa
Norrköping
01 mar (pią)
Lufthansa
Gdańsk
25 lut (pon)
Lufthansa
Norrköping
04 mar (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Norrköping

Przewodnik po lotach Poznań Norrköping

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów na trasie Poznań - Norrköping

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Poznań - Norrköping w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny przy podróżowaniu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie podróży w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: senność, niemożność skupienia uwagi, złe samopoczucie, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilka dni przed wylotem Poznań - Norrköping zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Poznań - Norrköping - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Poznań ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Poznań - Norrköping - porady jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Poznań postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Norrköping, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Poznań - Norrköping zaleca się zasięgnąć porady swojego lekarza.