X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Olomouc

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Olomouc

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Olomouc

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Olomouc

Przewodnik po lotach Poznań Olomouc

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, gwar, nieznana sytuacja – to na pewno trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego powinieneś się obawiać przed rejsem i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Kiedy latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Poznań - Olomouc, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w kieszeni spodni, włóż tam również torebkę, kurtkę czy chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Poznań - Olomouc

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco duży, że bez problemu się do niego zmieścisz. Jednak należy każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana wieża ciasno skręconych bluzek nie została zburzona.

Na szczycie połóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Zrób tak, by by na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby należy włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał niszczyć starannie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu znajdź informację, jakie przedmioty możesz wziąć do środka w tanich lotach Poznań - Olomouc.