X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Poznań Oslo

już od 79 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Oslo

Bilety lotnicze Poznań Oslo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
31 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
03 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
17 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
10 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
17 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Poznań Oslo

Przewodnik po lotach SAS Poznań Oslo

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Poznań - Oslo linią Scandinavian Airlines i zależy Ci na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik? Wynajęcie pokoju, zabukowanie biletu lotniczego i spakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto również zainteresować się ofertami polis turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Wycieczka zagraniczna? Wykup ubezpieczenie

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit - według szacunków w ubiegłym roku na wczasy wybierało się nawet 80% ankietowanych. Spora część turystów wybiera urlopy poza granicami kraju - przyciąga nas możliwość odpoczynku na gorącej plaży, kosztowania nowych dań, oglądania historycznych miejsc. Odległe destynacje to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie podróży wystąpią nieoczekiwane sytuacje? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, odwołany lot Poznań - Oslo linią Scandinavian Airlines, skradziony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może generować bardzo duże koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także pokryje koszty.

Suma gwarantowana

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć. Na terenie Unii Europejskiej jej minimalny pułap powinien osiągnąć kilkunastu tys. euro, a w innych rejonach świata - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie istotne m.in. w Ameryce. Dobra polisa powinna też zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Podmioty funkcjonujące na rynku oferują także ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów odwołanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Poznań - Oslo linią Scandinavian Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie sprawdzić umowę - dzięki temu unikniesz różnych niejasności.