gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Palm Springs

już od 452 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto USA

Bilety lotnicze

Dowolne miasto USA
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Chicago
09 kwi (wto)
Delta
Lot bezpośredni
Nowy Jork
16 kwi (wto)
Delta
Lot bezpośredni
Chicago
09 kwi (wto)
Delta
Lot bezpośredni
Nowy Jork
17 kwi (śro)
Delta
Lot bezpośredni
Chicago
10 kwi (śro)
Delta
Lot bezpośredni
Nowy Jork
16 kwi (wto)
Delta
Lot bezpośredni
Chicago
10 kwi (śro)
Delta
Lot bezpośredni
Nowy Jork
17 kwi (śro)
Delta
Lot bezpośredni
Chicago
11 kwi (czw)
Delta
Lot bezpośredni
Nowy Jork
16 kwi (wto)
Delta
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Poznań Palm Springs

Przewodnik po lotach Poznań Palm Springs

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Poznań - Palm Springs

To czy maluch może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym lecisz do Poznań - Palm Springs. Zazwyczaj zależy to od wieku pociechy oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej 24 miesięcy większość przewoźników podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko dziecka. Gdy maluch ukończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Poznań - Palm Springs. Niektórzy przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek w pełni składany, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy bagażowej  tylko daj załodze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Poznań - Palm Springs. Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Poznań, jak i po lotnisku docelowym w Palm Springs. Jeśli dana linia lotnicza narzuca przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może doliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego rodzica. Inne akcesoria niemowlęce nie służące bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba odprawić jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy opłat określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz napojów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym płyny, które możesz zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lecce Morges

Tanie loty Chaves Ostersund

Tanie loty Sarnen Leros

Tanie loty Sapporo Tokio

Tanie loty Tivat Gorna Oriahovitsa

Tanie loty Mora Maastricht

Tanie loty Umea Karpathos

Tanie loty Ruka Lyss

Tanie loty Ata Aerocondor Transport Perm

Tanie loty Bellinzona Bol