X
Ładowanie...

Tanie loty Poznań Palma de Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Poznań Palma de Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Poznań Palma de Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poznań Palma de Mallorca

Przewodnik po lotach Poznań Palma de Mallorca

Przygotuj się do naprawdę długiego lotu na trasie Poznań - Palma De Mallorca

Tanie loty Poznań - Palma De Mallorca to idealna metoda, by za niewielkie ceny polecieć na drugi koniec globu. Dokładnie – czasami przemieszczasz się tysiące kilometrów, a to wszystko potrafi być bardzo czasochłonne. Podpowiadamy, jak przygotować się do wyjątkowo długiego przelotu. Co możesz zrobić, żeby przetrwać w trakcie podróży trwającej kilkanaście godzin?

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy kursują na trasie Poznań - Palma De Mallorca

Przygotuj się do podróży

By długotrwały lot nie męczył za bardzo, należy się z wyprzedzeniem do niego przygotować. Jak to zrobić? Po pierwsze spakuj bagaż podręczny w przemyślany sposób. Po pierwsze powinno znaleźć się w walizce przestrzeń na ładowarkę do telefonu, wciągającą prasę, przyrządy elektroniczne do grania i po prostu zeszyty z krzyżówkami. Jeżeli podróżujesz z kimś, powinieneś pomyśleć o turystycznych planszówkach.

Koniecznie przemyśl także strój. Ubierz się lekko i wygodnie, ale na cebulkę. Przydatne będą także szal lub chusta – posłużą ci za poduszkę albo kocyk. Pamiętaj o włożeniu skarpet, w których poczujesz się wygodnie, gdy już ściągniesz buty. Ten ubiór stanie się wygodny także, jeżeli w tanich lotach Poznań - Palma De Mallorca będziesz mieć przesiadkę.

Niech to będzie przyjemny lot

W trakcie rejsu należy także pamiętać o tym, by nie stał się dla ciebie nieprzyjemny. Co najważniejsze zwróć uwagę na to, co pijesz i jesz. Nie pozwól, by doszło do odwodnienia – w takim momencie poczujesz się bardziej zmęczony i zaczniesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości. Nie pij alkoholu ani kawy, za to bez obaw wybieraj wodę i soki. Postaraj się również zrezygnować z węglowodanów. Jedna czekoladka nic ci nie zrobi, ale za duża ilość węglowodanów sprzyja powstawaniu obrzęków. W tanich lotach Poznań - Palma De Mallorca nie zawsze podaje się darmowy posiłek, zatem koniecznie zrób dla siebie przekąski.

Nie męcz się trudnymi filmami czy skomplikowaną książką. Wybierz zamiast tego przyjemne kryminały lub powieści obyczajowe – wciągną cię, a że mają najczęściej sporą objętość – masz kilka godzin z głowy. Zrób wszystko, by ten czas na pokładzie był przyjemny.