X
Ładowanie...

Tanie loty z Poznania do Paryża Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Poznań Paryż

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Poznań Paryż

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Poznań Paryż

Przewodnik po lotach WizzAir Poznań Paryż

Wizzair Poznań - Paryż, to gwarancja zadowolenia podczas taniego i wygodnego przelotu. Tanie linie lotnicze Wizzair Poznań - Paryż oferowane są za niewielkie pieniądze, ale na najwyższym poziomie, która daje satysfakcję pasażerom. Wybierając Wizzair Poznań - Paryż masz zagwarantowaną miłą i rzetelną obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfort i zadowolenie podczas przelotu, który trwa bagatela dwie godziny.

W Paryżu na lotnisku będzie czekał na Ciebie autobus, który podstawiany jest co 20 minut i dowiezie Cię za niewielkie pieniądze do centrum w wybrane miejsce czy wcześniej zarezerwowanego hotelu. Do wyboru masz również wynajem samochodu, którego koszty wynosi 8 euro za dobę.

Tanie loty Poznań Paryż - połączenia Wizzair

WizzAir kursuje na trasie Poznań Paryż dwa razy w tygodniu. Ceny różnią się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwuje się bilety, jakie klasy są dostępne i czy wykupuje się usługi dodatkowe. Lot zaczyna się na lotnisku Poznań Ławica, a kończy na lotnisku Paryż Beauvais. Najtańsze bilety jakie można znaleźć na ten lot, kosztują 59 zł od osoby w jedną stronę.

Tanie loty Poznań Paryż - alternatywne połączenia

Najciekawsze tanie loty z Poznania liniami Wizzair są jeszcze możliwe do:

Tanie loty Poznań Birmingham Wizzair
Tanie loty Poznań Doncaster/Sheffield Wizzair
Tanie loty Poznań Eindhoven Wizzair
Tanie loty Poznań Kijów Wizzair
Tanie loty Poznań Londyn Wizzair
Tanie loty Poznań Malmo Wizzair
Tanie loty Poznań Oslo Wizzair
Tanie loty Poznań Sztokholm Wizzair

 

Do Paryża możesz dolecieć też z innych miejsc. Poniżej lista bezpośrednich tanich lotów do Paryża liniami Wizzair:

Tanie loty Belgrad Paryż Wizzair
Tanie loty Bukareszt Paryż Wizzair
Tanie loty Debreczyn Paryż Wizzair
Tanie loty Kiszyniów Paryż Wizzair
Tanie loty Kutaisi Paryż Wizzair
Tanie loty Skopje Paryż Wizzair
Tanie loty Sofia Paryż Wizzair
Tanie loty Wilno Paryż Wizzair

Tanie loty Poznań Paryż - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Poznań Paryż, u innych operatorów:

Tanie loty Poznań Paryż LOT
Tanie loty Poznań Paryż Lufthansa
Tanie loty Poznań Paryż KLM
Tanie loty Poznań Paryż Ryanair
Tanie loty Poznań Paryż SAS


Tanie loty Poznań Paryż Wizzair - Odprawa na lotnisku

Tanie loty Poznań Paryż liniami Wizz Air, to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Tanie loty Poznań Paryż Wizzair - Jak nadać bagaż główny

Planujesz tanie loty Poznań Paryż liniami Wizz Air? Odprawa to proces, w którego czasie turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport, a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.

Tanie loty Poznań Paryż Wizzair - A może odprawa online?

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub autokaru transportującego podróżnych na pokład. Warto także zauważyć, że obecnie wiele linii lotniczych, np. obsługujących tanie loty Poznań Paryż, pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.